Gmina i Miasto Odolanów

Urząd

BURMISTRZ GMINY I MIASTA
Marian Janicki

Pokój nr 14 – I piętro
Telefon 62 733 15 81
e-mail: sekretariat@odolanow.pl

ZASTĘPCA BURMISTRZA
Krystyna Wiertelak

Pokój nr 15 – I piętro
Telefon 62 733 15 81
e-mail: krystyna.wiertelak@odolanow.pl

SKARBNIK
Beata Gościniak

Pokój nr 3 – Parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 25
e-mail: beata.gosciniak@odolanow.pl

 

Samodzielne stanowisko ds. obsługi urzędu – sekretariatu,
współpraca z organizacjami pozarządowymi

Agnieszka Skobejko – Przybylak
Pokój nr 13 – I piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 43
e-mail: sekretariat@odolanow.pl

 

WYDZIAŁ FINANSOWO - PODATKOWY

Główny księgowy Urzędu
Maria Prokop
Pokój nr 1.2 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 47
e-mail: maria.prokop@odolanow.pl

Samodzielne stanowiska ds. księgowości 
Marta Kosnowicz
Pokój nr 1.2 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 24
e-mail: marta.kosnowicz@odolanow.pl

Justyna Pełczyńska
Pokój nr 3 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 25
e-mail: justyna.pelczynska@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. obsługi kasy
Maria Zembold
Pokój nr 1 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 27
e-mail: maria.zembold@odolanow.pl

Samodzielne stanowiska ds. wymiaru podatków
Małgorzata Woźniak
Pokój nr 1.1 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 26
e-mail: malgorzata.wozniak@odolanow.pl

Justyna Smolarek
Pokój nr 1.1 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 26
e-mail: justyna.smolarek@odolanow.pl

Samodzielne stanowiska ds. księgowości podatkowej i egzekucji
Iwona Zawidzka
Pokój nr 1 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 46
e-mail: iwona.zawidzka@odolanow.pl

Magdalena Dolata
Pokój nr 1 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 46
e-mail: magdalena.dolata@odolanow.pl

 

URZĄD STANU CYWILNEGO
Aleksandra Szkudlarz
Pokój nr 8 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 30
e-mail: aleksandra.szkudlarz@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów
Anna Jasik
Pokój nr 8 - parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 30
e-mail: anna.jasik@odolanow.pl

 

Samodzielne stanowiska ds. wymiaru, księgowości i egzekucji opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi
Katarzyna Kończewska
Pokój nr 2 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 22
e-mail: katarzyna.konczewska@odolanow.pl

Paweł Serafin
Pokój nr 2 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 48
e-mail: pawel.serafin@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. działalności gospodarczej i spraw wojskowych,
Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Mateusz Feckowicz
Pokój nr 4 – Parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 20
e-mail: mateusz.feckowicz@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. profilaktyki i rozwiązywania uzależnień
Bożena Jabłońska
Pokój nr 4 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 63
e-mail: bozena.jablonska@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. prowadzenia archiwum zakładowego, inwentaryzacji, profilaktyki zdrowotnej, ewidencji zabytków
Dorota Gołaś
Pokój nr 4 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 21
e-mail: dorota.golas@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. kadr
Edyta Mamot
Pokój nr 2.1 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 49
e-mail: edyta.mamot@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. płac
Iwona Walkow
Pokój nr 2.1 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 49
e-mail: iwona.walkow@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. zagospodarowania przestrzennego i budownictwa
Michał Hołysz
Pokój nr 12 – I piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 31
e-mail: michal.holysz@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. geodezji, gospodarki gruntami i mieniem komunalnym
Elżbieta Pawlicka
Pokój nr 12 – I piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 37
e-mail: elzbieta.pawlicka@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. ochrony środowiska
Aleksandra Fikus
Pokój nr 12 - I piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 38
e-mail: aleksandra.fikus@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. zamówień publicznych
Agnieszka Janiak
Pokój nr 12.1 – I piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 61
e-mail: agnieszka.janiak@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. inwestycji, pozyskiwania i obsługi inwestorów oraz funduszu sołeckiego
Dominik Sobczak
Pokój nr 12.1 – I piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 61
e-mail: dominik.sobczak@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. inwestycji, pozyskiwania i rozliczania środków zewnętrznych
Agnieszka Karwik
Pokój nr 2 - parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 22
e-mail: agnieszka.karwik@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. gospodarki komunalnej, melioracji i rolnictwa
Maria Jany
Pokój nr 19 – podwórze
Telefon 62 733 15 81 wew. 34
e-mail: maria.jany@odolanow.pl

Samodzielne stanowiska ds. drogownictwa i inwestycji drogowych
Ewa Sitek
Pokój nr 19 – podwórze
Telefon 62 733 15 81 wew. 40
e-mail: ewa.sitek@odolanow.pl

Wojciech Grochowski
Pokój nr 19 – podwórze
Telefon 62 733 15 81 wew. 34
e-mail: wojciech.grochowski@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. oświaty
Anna Iwanek
Budynek Zespołu Szkół w Odolanowie
Telefon 62 733 12 05
e-mail: anna.iwanek@odolanow.pl

Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych
Tomasz Przytuła
Pokój nr 1.2 - parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 65
e-mail: tomasz.przytula@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. informacji niejawnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego
Bogdan Nowiński
Pokój nr 19.1 – podwórze
Telefon 62 733 15 81 wew. 32
e-mail: bogdan.nowinski@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Powiatowym Urzędem Pracy w zakresie staży, prac społecznie użytecznych, interwencyjnych i publicznych
Elżbieta Bryjak
Pokój nr 15 – II piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 45
e-mail: elzbieta.bryjak@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. promocji
Joanna  Łuczkanin
Pokój nr 10 – I piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 62
e-mail: joanna.luczkanin@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. ochrony przeciwpożarowej oraz promocji
Henryk Włodarek
Pokój nr 10 – I piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 42
e-mail: hw@odolanow.pl

Informatyk
Adam Budzik
Pokój nr 16 – II piętro
Telefon 62 733 15 81 wew. 36
e-mail: ab@odolanow.pl

Samodzielne stanowisko ds. obsługi biura rady
Marta Kosnowicz
Pokój nr 1.2 – parter
Telefon 62 733 15 81 wew. 24
e-mail: marta.kosnowicz@odolanow.pl

 

drukuj całą stronę

Stopka

Urząd Gminy i Miasta Odolanów

Rynek 11
63-430 Odolanów
KONTAKT: tel. 62 733 15 81
fax 62 733 38 92

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek -piątek 07:00 - 15:00

e-mail: sekretariat@odolanow.pl
www.odolanow.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza na platformie e-PUAP:
/UGIMODOLANOW/skrytka
/UGIMODOLANOW/SkrytkaESP 

NIP Urzędu  622 16 95 386
REGON Urzędu 000529516

NIP Gminy  622 27 31 888
REGON Gminy  250855127

Konto - Bank Spółdzielczy w Dobrzycy oddział Odolanów
33 84 09 0001 0100 0228 2000 0005

[obiekt mapy] Gmina i Miasto Odolanów
Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji