Dzieci i młodzież rywalizowały w Parku Natury
Jesienne Biegi Przełajowe. dzieci i młodzież biegały w Parku Natury.
Dnia 5.10.2019 SZS w Odolanowie zorganizował jesienne Biegi Przełajowe dzieci i młodzieży ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Odolanów. Otwarcia zawodów dokonał Wiceburmistrz Jan Prokop, życząc wszystkim uczestnikom jak najlepszych rezultatów. Zawody rozegrano w kategorii dziewcząt i chłopców, klas I-VIII. Po zaciętych zawodach wyniki przedstawiały się następująco.
Klasa I dziewczęta:
1. Alicja Duczmal – Wierzbno
2. Maria Dolata – Wierzbno
3. Natasza Solarski – Odolanów
Klasa I chłopcy
1. Wiktor Pawlak - Odolanów
2. Filip Pawlak – Odolanów
3. Filip Dziubka – Garki
Klasa II dziewczęta
1. Wiktoria Bizan – Odolanów
2. Dominika Zawidzka – Świeca
3. Anna Wewiór – Raczyce
Klasa II chłopcy
1. Wiktor Węgrzyn – Odolanów
2. Wojciech Pauś – Odolanów
3. Jan Kaczmarek – Raczyce
Klasa III dziewczęta
1. Aleksandra Bielecka – Wierzbno
2. Amelia Koryciak – Raczyce
Klasa III chłopcy
1. Maciej Dziabas – Uciechów
2. Hubert Koryciak – Garki
3. Michał Kędziora – Garki
Klasa IV dziewczęta
1. Hanna Buczek – Odolanów
2. Wiktoria Wróbel – Świeca
3. Anita Zemska – Wierzbno
Klasa IV chłopcy
1. Filip Fischer – Odolanów
2. Alan Ćwiertniak – Odolanów
3. Wojciech Koryciak – Tarchały Wielkie
Klasa V dziewczęta
1. Kaja Barczak – Świeca
2. Lena Gruca – Odolanów
3. Amelia Prukała – Tarchały Wielkie
Klasa V chłopcy
1. Artur Szulc – Uciechów
2. Kamil Wieszczak – Tarchały Wielkie
3. Igor Zapart – Odolanów
Klasa VI Dziewcząta
1. Aleksandra Koniarek – Tarchały Wielkie
2. Małgorzata Jurek – Odolanów
3. Julia Kołodziej – Odolanów
Klasa VI chłopcy
1. Eryk Borecki - Odolanów
2. Stanisław Ćwiertniak – Odolanów
3. Karol Kędziora – Garki
Klasa VII dziewczęta
1. Wiktoria Klimek- Wierzbno
2. Kinga Wewior – Huta
3. Wiktoria Kibało – Tarchały Wielkie
Klasa VII chłopcy
1. Maciej Kubicki – Uciechów
2. Jarosław Ostręga – Odolanów
3. Alan Dułaj – Odolanów
Klasa VIII dziewcząta
1. Katarzyna Gil – Garki
2. Zuzanna Wieczorek – Tarchały Wielkie
3. Paulina Mielicka – Uciechów
Klasa VIII chłopcy
1. Damian Chleboś – Świeca
2. Tobiasz Śniady- Raczyce
3. Kacper Wasilewski – Raczyce
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz medale, które wręczył Bogdan Frąszczak prezes zarządu MG LZS i wiceprezes zarządu MG SZS Maciej Dymacz.
- autor: Maciej Dymacz, data: 2019-11-06