Gmina i Miasto Odolanów

Ważne strony

Wielkopolskie współzawodnictwo sportowe SZS w roku szkolnym 2019/2020

W związku z nietypowym zakończeniem tegorocznego współzawodnictwa sportowego szkół, SZS oddział wielkopolski podjął decyzje o przyznaniu nagród dla szkół, które uplasowały się na miejscach 1-10 w każdej kategorii wiekowej – Igrzyska Dziec i- Igrzyska Młodzieży,  - Igrzyska szkół średnich.

Wręczenie nagród za współzawodnictwo przez SZS Wielkopolska zaplanowano na wrzesień 2020.

Do klasyfikacji ogólnej szkół zaliczone zostały punkty zdobyte tylko na zawodach ponad powiatowych; rejonach strefowych i finałach wojewódzkich.  Szkoły należące do gminy Odolanów które nie są przedstawione w klasyfikacji wojewódzkiej nie uczestniczyły w żadnych zawodach ponadpowiatowych albo szkoły nie zalogowały się w systemie SRS dlatego nie zostały  uwzględnione w końcowych  wynikach  współzawodnictwa SZS Wielkopolska.