Gmina i Miasto Odolanów

Ważne strony

Aktualności 2017

Półmetek podsumowany

Spotkaniem z mieszkańcami Odolanowa – Górki zakończył się cykl spotkań Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów Mariana Janickiego z okazji mijających dwóch lat urzędowania. Spotkania informacyjno-podsumowujące odbywały się we wszystkie środy i niedziele stycznia. W sumie odbyło się ich 17.

Burmistrz Marian Janicki w przystępny sposób przedstawił dokonania ostatnich dwóch lat, zaprezentował czołowe inwestycje, odnosząc się przy tym do swojego programu wyborczego. Szczególnie wyczerpująco opisywał prace i realizację zadań w tej miejscowości, w której akurat odbywało się spotkanie. Oprócz przedstawienia zrealizowanych „twardych” inwestycji, Burmistrz opowiedział również o współpracy z różnego rodzaju organizacjami, zatrudnianiu pracowników w ramach prac interwencyjnych czy  zatrudnianiu młodych ludzi na staż w urzędzie. Nie zabrakło również informacji na temat zadań, które są zaplanowane na kolejne dwa lata.

Spotkania cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców, którzy nie wahali się zadawać pytań, także tych trudnych. Na wszystkie Burmistrz starał się rzeczowo i wyczerpująco odpowiadać.

Zamieszczamy również prezentację inwestycji zrealizowanych w 2015 i 2016 roku , która była wyświetlana podczas spotkań - do pobrania TUTAJ.

 

Joanna Łuczkanin

  • Spotkania pólmetkowe
  • Spotkania pólmetkowe
  • Spotkania pólmetkowe

« wstecz