Gmina i Miasto Odolanów

Ważne strony

Odolanowski Turniej Strzelecki - część II

W dniu 27.05 odbyły się "Mistrzostwa Gminy i Miasta Odolanów w strzelaniu z broni pneumatycznej krótkiej" - w ramach Odolanowskiego Turnieju Strzeleckiego, część II.
Zawody zostały przeprowadzone w klasyfikacji  indywidualnej w dwóch kategoriach wiekowych: seniorzy (+ 18 lat) i młodzież (14-18 lat).

We współzawodnictwie indywidualnym wystartowało ogółem 12 zawodników.

3- cie miejsce Michał Jakubowsk i- 15 punktów

Organizatorem głównym zawodów było Odolanowskie Bractwo Strzeleckie a współorganizatorami Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Odolanowie oraz Urząd Gminy i Miasta Odolanów

• autor: Krzysztof Dybol, data: 2023-05-31