Gmina i Miasto Odolanów

Ważne strony

Aktualności gminne 2018

W Nabyszycach zagrali o Puchar Sołtysa

18 uczestników, w tym jedna przedstawicielka płci pięknej, wzięło udział w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa zorganizowanego w minioną niedzielę 4 lutego 2018 r. w Nabyszycach.

Zwycięzcą turnieju został Adrian Witczak po pasjonujących pojedynku w finale z Tomaszem Kowalczykiem. III miejsce zajął Karol Maciejewski, wygrywając ostatni mecz z Danielem Kryjomem. Gościem honorowym był Prezes LZS w Gminie Odolanów Bogdan Frąszczak, który ufundował puchar dla najmłodszego uczestnika turnieju oraz dwa komplety rakietek do tenisa stołowego.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

1. ADRIAN WITCZAK
  2. TOMASZ KOWALCZYK
  3. KAROL MACIEJEWSKI
  4. DANIEL KRYJOM

Wśród młodzieżowców najlepszym graczem został Hubert Kukuła. Puchar najmłodszego uczestnika turnieju otrzymał Mateusz Błaszczyk. Nad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwali sędziowie i organizatorzy zawodów (Henryk Mizgalski, Tomasz Pawlak, Marcin Krupka, Natalia Kukuła).

• autor: P.M., data: 2018-02-06