Gmina i Miasto Odolanów

Ważne strony

Aktualności gminne 2018

Dawid Barczak zdobywa Puchar Polski w dwóch formułach

Dawid Barczak zwyciężył w turnieju Pucharu Polski, podczas „Jurassic Warriors Episode ONE” w Bałtowie w formule K1 oraz w formule kick-light. Jest to dla Dawida o tyle cenna zdobycz, bo w formule K1 wygrał w kategorii wagowej -75 kg bardzo mocno obsadzonej, startowali w niej najlepsi zawodnicy wraz z aktualnym Mistrzem Polski Maciejem Grabskim. Dawida nominalna waga to -71kg, w której już jest Mistrzem Polski. W tych zawodach pokazał, że wyższe kategorie wagowe również są w Jego zasięgu. Nie było równych dla Dawida również w formule kick-light, w której także zwyciężył.

Zbliżający się weekend to zgrupowanie kadry narodowej w Szczyrku przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świat Juniorów. Rozpoczynamy więc etap przygotowań do najważniejszej imprezy w tym roku, Dawid ma duże szanse na medal i zrobimy wszystko co w naszej mocy, by krążek z tych mistrzostw przywieźć!