Emocjonujące Mistrzostwa SZS w Unihokeja
W dniu 1 października 2019 roku rozegrano w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Odolanowie Mistrzostwa Gminy i Miasta Odolanów Szkolnego Związku Sportowego w unihokeja uczniów rocznika 2007 i młodszych - dziewcząt i chłopców.
W zawodach sportowych startowało 7 szkół z naszej gminy: SP Huta SP Odolanów, SP Nabyszyce, SP Świeca, SP Raczyce SP Tarchały Wielkie, SP Uciechów . Organizatorem zawodów był Gminny Szkolny Związek Sportowy i SP Odolanów.
Rywalizacje przeprowadzono w dwóch grupach dziewcząt i dwóch grupach chłopców systemem każdy gra z każdym po 15 minut.
Na koniec rywalizacjinajlepsza drużyna z każdej grupy walczyła z najlepszą drużyną drugiej grupy o mistrzostwo i I miejsce w turnieju, a drugie drużyny z poszczególnych grup walczyły o III miejsce w turnieju.
Zwycięzcy zawodów w kategorii chłopców i dziewcząt reprezentować będą naszą gminę na zawodach szczebla powiatowego Ostrowskiego Igrzysk Dzieci w Gorzycach Wielkich.
GMINNA KLASYFIKACJA GENERALNA IGRZYSK DZIECI W UNIHOKEJA
CHŁOPCY:
1. SP UCIECHÓW
2. SP ODOLANÓW
3. SP TARCHAŁY WIELKIE
4. 4.SP HUTA
5. SP RACYCE
6/7 SP ŚWIECA i SP NABYSZYCE
GMINNA KLASYFIKACJA GENERALNA IGRZYSK W UNIHOKEJA - DZIEWCZĘTA
1.SP TARCHAŁY WIELKIE
2. SP ODOLANÓW
3.SP UCIECHÓW
4.SP HUTA
5 .SP NABYSZYCE
6.SP ŚWIECA
7.SP RACZYCE
Najlepsze drużyny które zajęły I-II-III miejsce otrzymały pamiątkowe puchary a wszystkie drużyny dyplomy ufundowane przez Odolanowski Szkolny Związek Sportowy i UGiM Odolanów .Nagrody wręczył viceprezes OSZS -Maciej Dymacz
Pierwsze zespoły SP UCIECHÓW I SP TARCHAŁY WIELKIE awansowały do finału Mistrzostw Powiatu Ostrowskiego SZS
- data: 2019-10-03