Gmina i Miasto Odolanów

Menu główne Strona główna

Banery

Tak świętowali nasi seniorzy!

W dniu 7 października 2019r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora zorganizowana przez Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Odolanowie. Przybyło na nią ponad dwustu członków.  Spotkanie Rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu emerytów. Z kolei przewodniczący Józef Wajs witając zebranych podkreślił role seniora w codziennym życiu i ich aktywność w organizacji PZERiI, co wyraża się w uczestnictwie podczas spotkań integracyjnych, wycieczek i wczasów. Podkreślił, że wiek nie musi być przeszkodą w działalności. To członkostwo w związku emerytów, Klubie Seniora, Uniwersytecie Trzeciego Wieku daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Dotychczasowa działalność spotyka się z zainteresowaniem odolanowskich emerytów, o czym świadczy fakt zgłaszania się coraz większej ilości osób, a ich liczba sięga na ten moment ponad 260 osób. Przewodniczący  życzył przede wszystkim spokoju i poczucia bezpieczeństwa, zdrowia , szacunku bliskich oraz zasłużonej czułej opieki.

Podczas spotkania dwunastu osobom wręczono legitymacje członka PZERiI, a otrzymały je: Helena i Jerzy Koziarek, Anna i Jan Marciniak, Jolanta Żuraw, Elżbieta Mikołajczyk, Maria Herbik, Mariola Pichet, Maria Śmigiel, Danuta Urbaniak, Krystyna Grzelak, oraz Stanisław Fikus.

Z okazji 80-cio lecia urodzin wyróżnieni zostali upominkami Stefan Jasik z Raczyc ,Lucyna Poprawa z Odolanowa, Józef Józefowicz z Raczyc.

Specjalnymi gośćmi byli witani na sali gromkimi brawami: Starosta Ostrowski Paweł Rajski, Burmistrz Gminy i Miasta Odolanów Marian Janicki, Wiceburmistrz Jan Prokop, Przewodniczący Rady Gminy i Miasta Janusz Szustkiewicz wraz z radnym Eugeniuszem Jakubiakiem, oraz Wojciech Słodkiewicz -  Dyrektor Centrum Pomocy Wiara Nadzieja Miłość, czy władze rejonu PZERiI w Ostrowie Wlkp - Jerzy Waliduda Przewodniczący Zarządu Rejonowego PZERiI w Ostrowie Wlkp i członek Zarządu Barbara Pestka.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, przy kawie i cieście podanym przez personel restauracji „Nadbaryczna”. Seniorzy znakomicie przyjęli program artystyczny w wykonaniu Haliny Benedyk.

 

 

 • autor: Józef Wajs, data: 2019-10-08
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy
 • Tak świętowali nasi seniorzy

« wstecz

Banery

Stopka

Urząd Gminy i Miasta Odolanów

Rynek 11
63-430 Odolanów
KONTAKT: tel. 62 733 15 81
fax 62 733 38 92

Godziny otwarcia:
poniedziałek 8:00 - 16:00
wtorek -piątek 07:00 - 15:00

e-mail: sekretariat@odolanow.pl
www.odolanow.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza na platformie e-PUAP:
/UGIMODOLANOW/skrytka
/UGIMODOLANOW/SkrytkaESP 

NIP Urzędu  622 16 95 386
REGON Urzędu 000529516

NIP Gminy  622 27 31 888
REGON Gminy  250855127

Konto - Bank Spółdzielczy w Dobrzycy oddział Odolanów
33 84 09 0001 0100 0228 2000 0005

[obiekt mapy] Gmina i Miasto Odolanów
Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji