Gmina i Miasto Odolanów

Ważne strony

  • Podsumowanie sezonu Odolanovia

Odolanovia Odolanów podsumowała sezon piłkarski

Seniorzy "Odolanovia Odolanów" zakończyli swój sezon ligowy dwa tygodnie temu. Patrząc na możliwości zespołu przed sezonem, można śmiało powiedzieć, że był to bardzo udany rok. Jak to bywa w życiu, apetyt rośnie w miarę jedzenia, i podobnie było w przypadku Odolanovii. W pewnych momentach sezonu oczekiwania wzrosły, co dodało dodatkowej presji na drużynę.

 

Drużyna rozpoczęła rozgrywki w imponującym stylu. Po 10 kolejkach była liderem tabeli, zdobywając regularnie punkty i prezentując świetną formę. Niestety, po serii sukcesów nadszedł kryzys – w czterech następnych spotkaniach nie udało się zdobyć ani jednego kompletu punktów. Mimo to, rundę jesienną zespół zakończył wysokim zwycięstwem, plasując się na 4. miejscu.

Odolanovia rozpoczęła wiosenne rozgrywki od porażki na boisku lidera, ale od następnego spotkania rozpoczęła się seria meczów bez porażki, która trwała przez 8 spotkań.

Mimo że zespół nie poniósł dużej liczby porażek, odczuwano, że bezsensownie tracili punkty z drużynami z dolnych rejonów tabeli. Ostatecznie, w pełni zasłużenie, przegrali ostatnie spotkanie sezonu, plasując się na 6. miejscu. Komplet punktów w ostatnim meczu zapewniłby drużynie podium w tabeli ligowej.

Na szczególną uwagę zasługuje Damian Gmerek, który zdominował klasyfikację strzelców. Praktycznie od samego początku do końca sezonu przewodził w tej klasyfikacji, kończąc sezon z imponującym wynikiem 29 trafień!

Podsumowując, sezon piłkarski drużyny "Odolanovia Odolanów" był pełen emocji i zwrotów akcji. Mimo trudnych momentów, zespół pokazał ducha walki i determinację, a indywidualne osiągnięcia zawodników dodatkowo podkreślają ich zaangażowanie i talent. Kibice mogą być dumni z drużyny i z niecierpliwością czekać na kolejny sezon. ⚽

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst
  • autor: Biuro Promocji Gminy i Miasta Odolanów
  • Podsumowanie Odolanovia

« wstecz